Image by kike vega

Choose Your Pricing Plan

  • Private Classes

    $100
    Perfect for those that want to learn correct form
    Valid for one week
    • One on One Instructions
    • Price is for 1 Person for 1 hour
  • Group Classes

    $25
    Perfect for All
    Valid for one week
    • 4 or more people
    • Price is per person for 1 hour